Paieška  

Jums siūlo!
Jus kalbina, drąsina ir kviečia!   
        Jums pataria!
           Jums pritaria!
          Su Jumis diskutuoja!

 


                                           JURGITA  NAVICKIENĖ
VIDA KARBAUSKIENĖ    RŪTA LŪŽAITĖ            AGNĖ TARVAINAITĖ
Dailės klasių mokytojos,  dailės būrelių vadovės
                     
Labai laukiame visų mėgstančių piešti ir kurti, norinčių susirasti bendraminčių draugų. Gabumų nereikia, mes juos surandame giliai paslėptus kiekvieno vaiko širdyje. Ateikite- juk meno pasaulis nuostabus!
Mūsų pedagoginis credo: ,,Paukščių čiulbėjime ir vabzdžių dūzgime saugojama laiško iš širdies į širdį paslaptis. Gėlių spalvose ir žolių ornamentuose išryškėja šventos teisybės raštmenys. Tas, kuris atsidavęs mokymui, privalo pats savyje surasti dangaus varomąją jėgą ir jo dvasia turi tapti kaip iš gryno jaspio, kad širdimi atsilieptų kiekvienai būtybei.“ (Senovės kinų išmintis)

ROMUALDAS EIČAS
MKC berniukų choro ir solinio dainavimo studijos vadovas

,, Mokau klasikinio dainavimo pagrindų. Su  kolektyvu bei solistais ruošiamės įvairiems koncertams ir konkursams, dalyvaujame regioninėse ir respublikinėse dainų šventėse.
Jeigu  nori ir gali dainuoti, nieko nelaukdamas, ateik pas mus!

 DALIA ŠENIAUSKAITĖ
modernaus šokio studijos „Saiga“ vadovė

Studijoje išmokstama įvairių šokio stilių abėcėlės, t.y.   modernaus, džiazinio, hip-hopo, pramoginio šokio pagrindinių žingsnių, o laikui bėgant, jei kantrybė neapleidžia, studijos šokėjai įgyja tikrų scenos asų pasitikėjimą ir patirtį. „Saigos“ metraštyje - ne vieno respublikinio ir tarptautinio konkurso laureatų diplomai. Bet juk šokis - ne sportas, kur pergalę lemia centimetrai ir sekundės.Daug svarbesnės kūrybinio džiaugsmo akimirkos. Kviečiu prisijungti kiekvieną, norintį patirti šokio magiją su sveika doze scenos adrenalino. Burtažodžio norų išsipildymui neturiu, bet... niekada nesakyk niekada! Taigi, pasimatom! Kur?... Pilies aktų salėje!

 RIMA  DIKSIENĖ
„Pilies teatro“vaikų ir paauglių  vadovė 

Norinčius, bet nedrįstančius ateiti į „Pilies teatrą“, galiu padrąsinti: tam , kad taptumėt mūsų kolektyvo nariu, nereikia „įgimto talento“ ar išskirtinių savybių. Užtenka tik išdrįsti ateiti pas mus, o tada ir prasidės „atradimų kelionė“ į tolimas ir artimas vietas, į praeitį, dabartį ir ateitį , susitikimai ir pokalbiai su norimais žmonėmis, užmiršus geografinį ir istorinį atstumą.... Atradimų kelionėje netrūks malonaus gastrolių nuovargio, sceninio adrenalino, linksmų, visam gyvenimui išliekančių nuotykių. Visa tai Jums, o man  - didžiulis malonumas dirbti ne su „išrinktaisiais“, o su norinčiais...

 JOLANTA KAZLAUSKIENĖ
„Pilies teatro“ jaunimo grupės vadovė 

Tik nesakykit, kad teatro scena – ne jums, nesakykit, kad neturit artistinių sugebėjimų. Juk  tam ir esu aš,  kad tuos sugebėjimus atskleisčiau ir išugdyčiau, nes šventai tikiu, jog nėra netalentingų.  Yra kažkas nepastebėti, neatsiskleidę, neišbandę savo galimybių.
O ,,Pilies teatre“ mums smagiausia:  kūrybinių ieškojimų akimirkos, prieš premjerinis jaudulys ir šurmulys, spindinčios žiūrovų akys, platūs ir tolimi kelionių maršrutai, įdomios pažintys ir susitikimai, jaudinantys atsisveikinimai... Visame tame ir paskęsta buvę vaikiški nedrąsumai ir visokie kitokie gyvenimą apsunkinantys paauglystės kompleksai. Netiki? Ateik, tapk mūsiškiu, draugausim - tada
ir patikėsi!

 ROMUALDAS VAITKUS
foto,-videostudijos „Kadras“ vadovas
(galima vadinti tiesiog Romu, nes nepatinka, kada moksleiviai  vadina „mokytoju“)

Girdėjot  tokį posakį: „Fotografą peni kojos“? Taigi, foto-videostudija „Kadras“ kelionėse praleidžia tikrai daug laiko. Keliaujame tiek po Tauragės miestą, tiek už jo ribų, fiksuodami šiuolaikinio gyvenimo akimirkas, kultūros paveldo objektus, rinkdami senas fotografijas, filmuodami įvairius filmus. Aktyviai dalyvaujam tarptautiniuose projektuose, todėl daug keliaujame ir po užsienį. Krokuva, Frankfurtas prie Maino, Berlynas, Gdanskas... Šie miestai įamžinti ne tik mūsų fotografijose, bet ir atmintyje.
Gyvenimo credo  –  „Mažiau kalbų daugiau darbų“
Bendravimo credo  –  „Elkis su kitais taip, kaip norėtum , kad kiti elgtųsi su Tavimi“
Kūrybos devizas  –  „Kūrybingas žmogus yra pats laimingiausias. Tokiu gali būti ir TU...“

 IRENA AMBROZIENĖ
informacinių technologijų būrelio vadovė

Mūsų būrelyje laukiami visi: ir tie, kurie nepasitiki savo gebėjimais, dirbant kompiuteriu, ir tie, kurie turi ypatingai drąsių tikslų bei siekių pažinti šiuolaikinių kompiuterių pasaulį bei technologijų galimybes. Grupės skirstomos pagal sugebėjimą valdyti kompiuterį. Daug, atkakliai ir šiuolaikiškai mokomės, tačiau niekada neužmirštame, jog paprastas, šiltas ir nuoširdus bendravimas ne  mažiau svarbus už gerą technikos išmanymą.
Taigi, manau, viskas gyva, kas nestovi vietoje, o ekspertais tampame tada, kai sužinome didžiausių klaidų išvengimo būdus...

MARGARITA PAUKŠTAITIENĖ
Keramikos būrelio vadovė

Kaip sausai, nuobodžiai, šaltai skamba veiklos programoje užrašytos frazės: ,,Plastinės molio savybės. Molio išdegimas, glazūravimas, dekoravimas. Darbas su žiedimo staklėmis ir kt.“ O kaip jaukiai, spalvingai ir šiltai ant lentynų rikiuojasi moksleivių sukurtieji keramikos darbai: dekoratyvinės žvakidės, vazos, indai, skulptūros, kaukės... Bet gražiausias darbas - būtent Tavo, keramikos būrelio naujoke! Darbas dar nesukurtas, todėl ir esi vis laukiamas...
Gyvenimo credo: ,,Geriausias laikas  -  esamas‘‘

RAIMONDA SEBECKIENĖ
Pynimo iš vytelių būrelio vadovė

Ką nors naujo išmokti visada pravartu. O kodėl tai negalėtų būti pynimas iš vytelių? Nepamėginęs taip ir  nesužinosi, ar tai įdomu. Be to, juk negali žinoti, kas gali praversti Tavo gyvenime...
Pedagoginis – kūrybinis devizas: „Ką darai, daryk gerai!“.

 RASA REMEIKIENĖ
Siuvimo-modeliavimo būrelio vadovė

Yra sakoma: ,,Kol puošiasi, tol moteris.“ O ką jau bekalbėti apie merginas! Ir dar Lietuvoje, manekenių krašte... Bet ar gali būti kažkas šaunesnio, malonesnio, mielesnio ir originalesnio už pačios sumodeliuotą ir pasiūtą rūbą? Jokio pavojaus, kad kažkur susitiksi ,,antrininkę“ !
Taigi -  kuriame asmenines rūbų kolekcijas, darome jų pristatymus,  įsiamžiname fotosesijose. O ir kasdienybėje dažniausiai puošiamės savo pasiūtais rūbais. Nuo sijono, kelnių, švarkelio iki striukės, palto ir išleistuvinės suknelės...
Mūsų kūrybinis devizas: ,,Mokykis kurti  –  kurdamas mokykis.“

  POVILAS  GERDAUSKIS (saugaus eismo mokytojas) ir
                                      SAULIUS  MATULIS (vairavimo instruktorius)

,,B“ kategorijos vairuotojų rengimo kursų vadovai

Vesdami kursus siekiame parengti mokinius taip, kad jie galėtų sėkmingai, be didelio streso išlaikyti ,,B“ kategorijos transporto priemonių vairavimo valstybinius egzaminus. Stengiamės, kad visi mokiniai gautų kuo daugiau teorijos žinių, išsiugdytų kuo geresnius praktinio vairavimo įgūdžius. Ir ne tik dėl egzamino teisėms gauti. Juk visi gerai suprantame, jog klaidos keliuose - pačios skaudžiausios. Dažnai jos net nepataisomos. Reikia siekti, kad tokių klaidų nedarytume...

 INDRĖ KAZLAUSKAITĖ
Projektų koordinatorė, jaunimo klubų vadovė

Mokykliniais metais lankiau daugybę MKC kolektyvų. Likimas lėmė, kad grįžau į pilį, kaip darbuotoja. Smagu, juk čia žinomas kiekvienas kampelis. Tikiu, kad sugrįš dar ne vienas buvęs ,,pilinis“.

 RASA DIDORIENĖ
Aplikacijų, dekoravimo, žaislų gamybos studijos vadovė

Šuniukai ir karvutės, drambliai ir žirafos, pelytės ir kačiukai, vėžliukai ir lėlytės – tai tikrai dar ne viskas, ką galima sukurti savomis rankomis. Reikia tik didelio noro, truputėlio meilės, medžiagos skiautelės, ir... įvyksta mažas stebuklas - gimsta lėlė ar žaisliukas! Jie moka skaityti, skaičiuoti, išsako vaikų mintis, norus, svajones. Prakalbina nedrąsų, pralinksmina nuliūdusį, pagiria ir pabara...
Ateik ir pabandyk! Ateik ir sukurk!
Credo: Dirbk ir baik!


 LINAS KAVALIAUSKAS (DJ LINIUS)
DJ klubo vadovas

Pasaulį priverčia suktis muzika, kad ir kokia ji būtų: rokas, popsas ar tautinė.
Ateikit į šį klubą ir pamatysite, koks pasaulis gražus, kai skamba muzika. Ateikite ir išmoksite jungti muziką į vieningą visumą: gal atrasite ,,didžėjavimo“ gyslęlę taip, kaip padariau pats. Tapsite lietuviškaisiais DJ Tiesto!
Gyvenimo credo: ,,Muzika priverčia suktis pasaulį". LINA DYČMONIENĖ
Papuošalų gamybos studijos vadovė

Ar nori atrodyti originaliai ir nešioti papuošalus, kurių nenusipirksi nei vienoje parduotuvėje?
Ateik į moksleivių kūrybos centro papuošalų gamybos studiją ir tu viso to išmoksi!


 GIEDRĖ POCIŪTĖ
Anglų kalbos būrelių vadovė
 ,,Dainos ir žaidimai anglų kalba“ ir ,,Anglų kalba kitaip“

Padedame moksleiviams suprasti ir teisingai vartoti pagrindinius anglų kalbos žodžius, frazes ir sakinius. Kursų metu lavinami klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo anglų kalbos įgūdžiai.
Papildomai motyvuojama mokytis anglų kalbos įdomiais pasakojimais, dainomis, eilėraščiais ir žaidimais.
Taip pat laukiami visi vyresniųjų klasių mokiniai, kurie nori pagerinti savo anglų kalbos žinias, bendraudami su savo bendraamžiais.

 ALGIMANTAS DUMČIUS
Vokalo ir gitaros studijos vadovas

Pats groju gitara nuo 11 metų.
Mano tikslas – išmokyti vaikus ir jaunimą vokalo ir gitaros meno. Gabiems ir entuziastingiems būrelio nariams yra daug pasiūlymų ir galimybių koncertuoti bei pasirodyti scenoje. Taip pat, savo muzikinę idėją įmanoma įgyvendinti Vokalo ir muzikos įrašų studijoje.

2007 metais išleidau pasaulio lietuvių jaunimo Kalėdinių dainų rinkinį.

Daugiau besidomintiems siūlau apsilankyti mano internetiniame puslapyje: www.aandd.lt


 

©2006 Moksleivių kūrybos centras